Shipping

Koszt, sposoby i termin dostawy

 1. Zamówienie wysyłane jest na adres wskazany w formularzu zamówienia. Klient zostanie poinformowany niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.
 2. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy:
  1. Paczka kurierska przedpłata (Polska, kraje poza Polską).
  2. Paczka kurierska za pobraniem (Polska, kraje poza Polską).
  3. Paczka pocztowa / list pocztowy przedplata (Polska)
  4. Paczka pocztowa / list pocztowy za pobraniem (Polska)
  5. Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym w 83-000 Pruszcz Gdańsk, Krótka 1c
 3. Całkowity czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 30 dni od dnia złożenia zamówienia przez Klienta, jednakże Sklep Internetowy dokłada wszelkich starań, by zamówienia były realizowane możliwie szybko.
 4. Klient jest obciążany kosztami dostawy zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie http://www.i-senso.pl/webpage/koszty-i-sposoby-dostawy.html:
 5. Koszt dostawy Zamówienia niestandardowego jest ustalany przez Sprzedawcę indywidualnie z Klientem.
 6. Termin dostawy Towarów eksploatacyjnych do Klienta jest dokonywany z dnia na dzień, chyba że w opisie danego Towaru podano inny termin.
 7. Klient zostanie ze względu na specyfikę Towaru dodatkowo poinformowany drogą poczty elektronicznej bądź telefonicznie przez Sprzedawcę o terminie dostawy Towaru.
 8. Każdy Towar jest ubezpieczony.
 9. Zaleca się, aby Klient ocenił stan towaru i jego zgodności z Zamówieniem w momencie dostawy przez Kuriera i w jego obecności. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia towaru zaleca się w obecności kuriera sporządzić protokół szkody (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać kurier), zawierający opis uszkodzenia i odmówić przyjęcia Towaru.
 10. Sklep internetowy nie ponosi kosztów opłaty celnej. W przypadku Zamówienia dostawy do miejsca docelowego, leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, Klient musi wziąć pod uwagę opłaty celne. Wszystkie sprawy związane z opłatami celnymi leżą po stronie Kupującego. Dokładne informacje odnośnie wysokości należnych opłat Klient może znaleźć na stronie internetowej Zintegrowanej Taryfy Wspólnot Europejskich (TARIC). Aktualne stawki należnych opłat są dostępne pod następującym adresem: http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds2/taric/taric_consultation.jsp?Lang=pl

 

Tabela kosztów wysyłki

Rodzaj wysyłki Kraj wysyłki Waga Cena
Paczka kurierska przedpłata Polska do 30kg xx zł
Paczka kurierska za pobraniem Polska do 30kg xx zł
Paczka ekonomiczna pocztowa przedpłata  Polska do xxkg xx zł
Paczka piorytetowa pocztowa przedpłata Polska do xxkg xx zł
Paczka ekonomiczna pocztowa za pobraniem Polska do xxkg xx zł
Paczka piorytetowa pocztowa za pobraniem Polska do xxkg xx zł
Przesyłka listowa ekonomiczna Polska do xxkg xx zł
Przesyłka listowa piorytetowa Polska do xxkg xx zł